СтаттіМи рідко замислюємося про функції наших кісточок, та й взагалі не помічаємо їх існування. Але один незграбний поворот або невдала пробіжка і біль просто сковує наші рухи. Розтягнення зв'язок надп’ятково-гомілкового суглобу є поширеною травмою. Іноді ви просто втрачаєте рівновагу на кілька секунд, біль вщухає, і ви можете вільно пересуватися далі. Але найчастіше ...Більшість з нас хоча б раз у житті мали сумний досвід травмування надп'ятково-гомі́лко́вого суглобу. У когось це був вивих, у когось розтягнення, але всі ці травми супроводжувалися болем і тривалим процесом одужання. Тижні повного спокою або навіть місяці були необхідні, перш ніж повністю відновити свої колишні фізичні можливості.


Травми ліктьового суглоба стали доволі поширеним явищем. Вивих, розтягнення або навіть розрив зв'язок обмежують наші рухи.
Анатомічно ліктьовий суглоб є складним, тому що складається з декількох кісток, оточених загальною капсулою, до якої прилягають суглобовий і ліктьовий м'язи. Також кісткам і м’язам   допомагає суглобовий хрящ. Лікоть бере участь у довільних чи мимовільних руках рукою. Отримати розтягнення або вивих при такій будові ліктя і повсякденному навантаженні на наші руки не складно.


Люди різного віку все частіше зустрічаються з проблемою болю в коліні. Є багато причин цього явища. Найпоширеніші з них - це різного виду травми (часто спортивні або побутові), запалення суглобових сумок, розтягнення зв'язок, хірургічні втручання або захворювання. Незважаючи на різноманітність причин, лікування часто схоже, так як структура кожного коліна однакова.