Про нас

ANRI.E. – це американський бренд, що чудово зарекомендував себе у США та Великобританії протягом останніх 6 років. Товари  ANRI.E. виділяються на ринку завдяки якісним матеріалам та досконалим процесом виробництва. Магазин anrie.com.ua – єдиний представник ANRI.E. в Україні.
Наш магазин виділяється чудовим сервісом та індивідуальним підходом до клієнта. Ми надаємо максимально повну інформацію про товар, додаткові реальні фото та відеоогляди. Замовлення наших клієнтів відправляємо кожного дня, надаємо вибір різних методів доставки та оплати. Якщо є сумніви з вибором розміру, ми дамо свої рекомендації та порадимо найкращий варіант для Вас.
Також ми надаємо можливість обміняти та повернути товар, якщо б раптом не підійшов або не сподобався товар. Усі деталі щодо гарантій Ви можете переглянути на сторінці “Обмін/повернення”.
На сторінці кожного товару є відгуки наших клієнтів, які вже придбали товари і задоволено користуються протягом довготривалого періоду.
Якщо у Вас виникають будь-які питання щодо наших товарів та магазину – звертайтесь будь-яким зручним способом. Ми завжди раді Вам допомогти!