Бандажі на коліно

Наколінник ANRI.E. KS-101 на Липучках (Чорно-Зелений, 1 шт)

KS101-01_UAНаколінник ANRI.E. KS-101 на Липучках (Чорно-Зелений, 1 шт)Колінний бандаж ANRI.E. KS-101 характеризується регульованою, більш жорсткою фіксацією в порівнянні зі звичайним типом наколінників. Завдяки 3-м ремінцям з липучками можна добре зафіксувати колінний суглоб або чашечку. Цей тип наколінника використовується як під час фізичних вправ, так і у повсякденному житті. Модель KS-101 призначена для профілактики та при лікуванні колінних захворювань, якщо вони показані лікарем.
59919

Наколінник ANRI.E. KS-101 на Липучках (Чорно-Сірий, 1 шт)

KS101-02_UAНаколінник ANRI.E. KS-101 на Липучках (Чорно-Сірий, 1 шт)Колінний бандаж ANRI.E. KS-101 характеризується регульованою, більш жорсткою фіксацією в порівнянні зі звичайним типом наколінників. Завдяки 3-м ремінцям з липучками можна добре зафіксувати колінний суглоб або чашечку. Цей тип наколінника використовується як під час фізичних вправ, так і у повсякденному житті. Модель KS-101 призначена для профілактики та при лікуванні колінних захворювань, якщо вони показані лікарем. наколенники наколенник наколінники наколінник купить бандаж на колено
59922

Наколінник Еластичний ANRI.E. KS-002 Компресійний (Чорний, 1 шт)

KS002-03_UAНаколінник Еластичний ANRI.E. KS-002 Компресійний (Чорний, 1 шт)Стильні Спортивні Наколінники від ANRI.E. використовують під час гри у волейбол, баскетбол, футбол, хокей та ін., а також для занять фітнесом, на тренажерах, для силових вправ. Навіть кожного дня на роботі ви можете одягнути наколінник під одяг і він буде непомітним. Крім профілактичних цілей, особливо корисними наколінники ANRI.E. бувають при захворюваннях колінного суглоба і інших пошкодження, якщо це показано лікарем.
30998

Наколінник Посилений Еластичний ANRI.E. KS-001 (Чорний, 1 шт)

KS001-04_UAНаколінник Посилений Еластичний ANRI.E. KS-001 (Чорний, 1 шт)KS-001 - більш посилена модель наколінників по порівнянні з моделлю KS-002. Підійдуть для тих, хто потребує додаткової фіксації і захисту колінної чашечки, а також додаткової фіксації колінного суглоба. Наколінники від ANRI.E. використовують під час спортивних ігор (футбол, волейбол, баскетбол, хокей та ін.), а також для занять фітнесом, на тренажерах, при силових вправах. Навіть кожного дня на роботі ви можете одягнути бандаж під одяг і він буде непомітним. Особливо корисними наколінники ANRI.E. є при захворюваннях колінного суглоба та інших пошкодженнях, якщо це показано лікарем.
44918

Наколінник Посилений Еластичний ANRI.E. KS-001 (Чорно-Сірий, 1 шт)

KS001-03_UAНаколінник Посилений Еластичний ANRI.E. KS-001 (Чорно-Сірий, 1 шт)KS-001 - більш посилена модель наколінників по порівнянні з моделлю KS-002. Підійдуть для тих, хто потребує додаткової фіксації і захисту колінної чашечки, а також додаткової фіксації колінного суглоба. Наколінники від ANRI.E. використовують під час спортивних ігор (футбол, волейбол, баскетбол, хокей та ін.), а також для занять фітнесом, на тренажерах, при силових вправах. Навіть кожного дня на роботі ви можете одягнути бандаж під одяг і він буде непомітним. Особливо корисними наколінники ANRI.E. є при захворюваннях колінного суглоба та інших пошкодженнях, якщо це показано лікарем.
44932

Наколінник Посилений Еластичний ANRI.E. KS-001 (Сірий, 1 шт)

KS001-01_UAНаколінник Посилений Еластичний ANRI.E. KS-001 (Сірий, 1 шт)KS-001 - більш посилена модель наколінників по порівнянні з моделлю KS-002. Підійдуть для тих, хто потребує додаткової фіксації і захисту колінної чашечки, а також додаткової фіксації колінного суглоба. Наколінники від ANRI.E. використовують під час спортивних ігор (футбол, волейбол, баскетбол, хокей та ін.), а також для занять фітнесом, на тренажерах, при силових вправах. Навіть кожного дня на роботі ви можете одягнути бандаж під одяг і він буде непомітним. Особливо корисними наколінники ANRI.E. є при захворюваннях колінного суглоба та інших пошкодженнях, якщо це показано лікарем.
39528

Наколінник Еластичний ANRI.E. KS-002 Компресійний (Сірий, 1 шт)

KS002-01_UAНаколінник Еластичний ANRI.E. KS-002 Компресійний (Сірий, 1 шт)Специальная технология вязания позволила добится хорошей компрессии для коленного сустава, в то же время позволяющая хорошо растягиваться при движении и нагрузках. Бандаж на колено ANRI.E. поддерживает сустав, чем способствует улучшению трудоспособности при ежедневной нагрузке. Уникальный дизайн, чрезвычайно комфортные материалы и удобное обтягивание контура ноги делают наколенник удобным для повседневного использования.
30924