Бандажі на голіностоп

Бандаж на Голіностоп ANRI.E. AS-001 (Сірий)

AS001-03_UAБандаж на Голіностоп ANRI.E. AS-001 (Сірий)Бандаж на голіностоп від ANRI.E. із задоволенням використовують як спортсмени для профілактики травм, так і будь-хто для полегшення болю в суглобі або підтримки та стабілізації під час повсякденних навантажень. Ви зможете вести активний спосіб життя і бути на крок попереду в профілактиці травматизму. Незважаючи на те чи стрункі у вас щиколотки, чи повненькі, спеціальний в’язаний дизайн і правильний вибір розміру дозволяє задовольнити потреби усіх. Гарний дизайн зробить ваш вигляд стильним завжди і всюди. Спеціальна тканина забезпечить приємні відчуття і дозволить носити бандаж впродовж усього дня.
1999

Бандаж на Голіностоп ANRI.E. AS-001 (Чорно-зелений)

AS001-02_UAБандаж на Голіностоп ANRI.E. AS-001 (Чорно-зелений)Бандаж на голіностоп від ANRI.E. із задоволенням використовують як спортсмени для профілактики травм, так і будь-хто для полегшення болю в суглобі або підтримки та стабілізації під час повсякденних навантажень. Ви зможете вести активний спосіб життя і бути на крок попереду в профілактиці травматизму. Незважаючи на те чи стрункі у вас щиколотки, чи повненькі, спеціальний в’язаний дизайн і правильний вибір розміру дозволяє задовольнити потреби усіх. Гарний дизайн зробить ваш вигляд стильним завжди і всюди. Спеціальна тканина забезпечить приємні відчуття і дозволить носити бандаж впродовж усього дня.
19912

Бандаж на Голіностоп ANRI.E. AS-001 (Чорно-сірий)

AS001-01_UAБандаж на Голіностоп ANRI.E. AS-001 (Чорно-сірий)Бандаж на голіностоп від ANRI.E. із задоволенням використовують як спортсмени для профілактики травм, так і будь-хто для полегшення болю в суглобі або підтримки та стабілізації під час повсякденних навантажень. Ви зможете вести активний спосіб життя і бути на крок попереду в профілактиці травматизму. Незважаючи на те чи стрункі у вас щиколотки, чи повненькі, спеціальний в’язаний дизайн і правильний вибір розміру дозволяє задовольнити потреби усіх. Гарний дизайн зробить ваш вигляд стильним завжди і всюди. Спеціальна тканина забезпечить приємні відчуття і дозволить носити бандаж впродовж усього дня.
19915